Coder HTML, CSS3, JS, Vue

Atribuțiile

- dezvoltarea, testarea și susținerea proiectului pe Vue.js;

- dezvoltarea de module pentru proiecte existente.

- peste 2 ani de experiență în această funcție

Cerințe

- experiență cu JavaScript sau TypeScript;

- cunoștințe încrezătoare despre HTML, CSS și principiile de bază ale aspectului receptiv;

- înțelegerea principiilor de bază ale activității aplicațiilor web client-server;

- înțelegerea principiilor de bază ale proiectării orientate pe obiecte a programelor;

- experiența cu orice cadru Front-End va fi un plus;

- înțelegerea principiilor Flex-markup în CSS este binevenită;

- experiența cu alte limbaje de programare este binevenită;

- experiența în unitatea de scriere și testele funcționale este binevenită;

Termeni

- Proiecte interesante care motivează creșterea profesională;

- Plata la timp pentru munca efectuată;

- O echipă tânără și energică.

Doriți să vă angajați la noi la serviciu?
Atunci completați formularul

Apăsînd butonul “Trimite”, dvs afirmați că sunteți de accord cu Politica de confidențialitate
Completați articolele marcate cu * Solicitarea dvs. a fost trimisă cu succes.