Dezvoltator iOS / Android

Atribuțiile

- Dezvoltarea noilor funcționalități ale aplicației mobile pentru Android și iOS;

- Efectuarea experimentelor A / B și analizarea rezultatelor acestora;

- Participare la proiectarea a design-ului și a API-ului web;

- Revizuirea codului, studierea noilor tehnologii.

Cerințe

- Cunoașterea platformei Android cu 21 de API-uri;

- Scrierea unui cod curat;

- Capacitatea de a găsi un echilibru între produs și componentele tehnice;

- Abilitatea de a lucra în echipă, de a-și apăra în mod competent punctul de vedere;

- Dorință excesivă de a îmbunătăți produsul și de a cuceri lumea!

Termeni

- Proiecte interesante care motivează creșterea profesională;

- Plata la timp pentru munca efectuată;

- O echipă tânără și energică.

Doriți să vă angajați la noi la serviciu?
Atunci completați formularul

Apăsînd butonul “Trimite”, dvs afirmați că sunteți de accord cu Politica de confidențialitate
Completați articolele marcate cu * Solicitarea dvs. a fost trimisă cu succes.