PHP / Laravel dezvoltator

Atribuțiile

- Cunoașterea PHP, HTML, SQL, JS, Laravel;

- Este de dorit să aveți experiență cu CRM;

- Exemple de muncă, dovadă a experienței de muncă;

- Capacitatea de a lucra cu serviciile API Laravel.

Cerințe

- Dezvoltare și programare;

- Administrarea și controlul sistemelor;

- Scrierea de scripturi pentru integrarea diferitelor servicii;

- Integrarea sistemului CRM: cu site-uri web, telefonie, e-mail și alte servicii;

- Dezvoltarea de scripturi pentru integrarea sistemului CRM cu diverse servicii și widget-uri;

- Scrierea widgeturilor pentru CRM în PHP / JS;

- Dezvoltarea de noi proiecte pentru TK Crearea documentației tehnice.

Termeni

- Proiecte interesante care motivează creșterea profesională;

- Plata la timp pentru munca efectuată;

- O echipă tânără și energică;

- dezvoltarea în domeniul IT, câștigând experiență nu numai în front-end, ci și în back-end, full stack, devops etc.

Doriți să vă angajați la noi la serviciu?
Atunci completați formularul

Apăsînd butonul “Trimite”, dvs afirmați că sunteți de accord cu Politica de confidențialitate
Completați articolele marcate cu * Solicitarea dvs. a fost trimisă cu succes.